Gallagher Turboline cord 500 meter terra
Wil je gewoon de beste koordgeleider voor jouw weide? Dan is het Gallagher TurboLine Cord terra de juiste keuze. Dit schrikkoord heeft een stroomgarantie van het begin tot het einde van de afrastering en is bovendien heel eenvoudig te installeren.
Het Gallagher TurboLine Cord is geschikt voor een wei met paarden of koeien. Tevens is het zeer geschikt voor het buitenhouden van wild.
Wil je weten wat de verschillen zijn tussen schrikdraad en schikkoord? Bekijk dan onze blog "Verschil schrikdraad en schrikkoord". Daarin laten we je precies zien welk soort schrikdraad of schrikkoord in welke situatie het meest geschikt is. Zo kun je voor jouw situatie de juiste keuze maken.
Gallagher TurboLine cord terra schrikkoord
Gallagher TurboLine cord terra is een schrikkoord in de kleur bruin met een lengte van 500 meter. Dit kunststof schrikkoord is met een dikte van meer dan 6mm dikker dan een kunststof schrikdraad.
Het Gallagher TurboLine cord terra schrikkoord heeft 8 RVS geleiders met een diameter van elk 0,20mm, 2 vertinde koperen geleiders met een diameter van 0,25mm en één vertinder koperen geleider met een diameter van 0,30mm. Deze geleiders zorgen gezamenlijk voor een uitstekende geleiding van de stroom van de afrastering en geven een stroomgarantie van begin tot eind.
Het Gallagher TurboLine cord terra is geweven en rekt daardoor niet uit. Dit zorgt voor een 30% langere levensduur. Bovendien heeft het schrikkoord een UV-garantie van 7 jaar!
Gallagher TurboLine cord terra schrikkoord kan worden toegepast bij een tijdelijke of (semi) permanente elektrische afrastering langer dan 500 meter voor paarden en vee. Het schrikkoord is ook geschikt voor het buiten houden van wild.
Het Gallagher TurboLine cord terra heeft een lage breekkracht van 225kg, waardoor het zeer veilig is voor jouw dieren. Mochten ze er onverhoopt in verstrikt raken bij een vluchtreactie, dan breekt het schrikkoord.
Heb je meerdere delen Gallagher TurboLine cord terra die je aan elkaar wil je verbinden? Met de Gallagher Cord verbinder is dit heel makkelijk. Bovendien behoud je een goede geleiding van de stroom. Het alternatief, de draden aan elkaar knopen, levert veel storingen op en bovendien stroomverlies. Hiermee word je afrastering minder betrouwbaar, omdat er minder spanning op komt te staan.
Als je het schrikkoord met isolatoren op houten palen bevestigt, kun je in de hoek gebruik maken van een rolisolator, de Gallagher rol hoekisolator of de Pulsara rolisolator, zelfs in de binnenhoek.
En met de Gallagher Cord spanner met rolisolator kun je het schrikkoord gemakkelijk opspannen, zodat het altijd strak staat.
Als het schrikkoord doorhangt, dan heeft dat een negatieve invloed op de de breek- of trekkracht van jouw schrikkoord. Hiermee wordt de kans op verwondingen van jouw dieren vergroot. Een opgespannen afrastering is altijd veiliger! Met de Pulsara roterende draadspannner of de Gallagher roterende draadspanner is dit een fluitje van een cent.
Het is belangrijk om vooraf, maar ook tussentijds met enige regelmaat te meten hoeveel stroom er op de elektrische afrastering staat. Dit kun je meten met een schrikdraadtester.
Wil je de Gallagher TurboLine cord terra gebruiken voor een verplaatsbare afrastering? Bij het meerdere keren oprollen en afrollen van kunststof schrikdraad kan het schrikdraad gemakkelijk in de knoop gaan. Met een haspel voorkom je dit! Met behulp van een haspel verplaats je in een mum van tijd de mobiele afrastering.
Wist je dat indien de elektrische afrastering grenst aan een toegankelijk wandelpad je verplicht bent om elke 50 meter een waarschuwingsbordje te plaatsen? Bestel het direct mee!
Wil je liever een goedkoper alternatief? Dan is het Pulsara Pro Plus 400 meter terra een goede keuze.
Gallagher TurboLine cord terra kopen
Koop vandaag nog jouw Gallagher TurboLine cord terra gemakkelijk en in slechts 3 klikken online bij Schrikdraad.net. Wij werken met een ruime voorraad, waardoor je nooit lang hoeft te wachten op jouw bestelling. En we bezorgen het gewoon bij jou thuis!
Schrikdraad.net: jouw online afrasteringsspecialist!
Merknaam | Gallagher |
---|---|
Diameter | 6 |
Lengte (mm) | 500000 |
Kleur | bruin |
Materiaal | kunststof |
EAN | 8713235057993 |